realitna unia nasa fb stranka

150 000 EUR

Cena za m2 už.plochy:421 €
Typ:Predaj
Mesto:Horné Zahorany
Lokalita:Centrum
Úžitková plocha:356 m2
Zastavaná plocha:310 m2
Pozemok plocha:4 006 m2
Počet izieb:6
Vlastníctvo:osobné.
ID inzerátu:297

Vlastnosti:

Stav interiéru:Kompletná rekonštrukcia
Terasa:áno
Elektrika:áno
Voda:áno
Žumpa:áno
Studňa:áno
Krb:áno
Vhodný na podnikanie:áno
Bezbariérový prístup:áno

Mapa:

Kontakt maklér:

Ing. Miroslav Táčik
0905427225
tacik@realitygemer.com

Penzión v malebnej obci Horné Zahorany

Popis nehnuteľnosti

NOVÁ PONUKA –kompletne zrekonštruovaného penziónu stojaceho v centre malebnej dedinky Horné Zahorany. Obec leží na juhovýchodnej časti Slovenského Rudohoria.

Opis nehnuteľnosti :

Penzión prešiel v roku 2012 kompletnou rekonštrukciou, a bol prerobený na vysokú úroveň, akou sa tento penzión môže v súčasnosti pochváliť. Zároveň bola pristavaná veľká spoločenská miestnosť o rozlohe 64 m2.

Penzión má k dispozícii 4 nádherné izby z ktorých, každá má svoju vlastnú kúpeľňu,  s celkovou kapacitou lôžok 12. V spoločenskej miestnosti sa nachádza veľký krb. Na prízemí sa nachádza menšia spoločenská miestnosť s krbom na rokovania v súkromí.  Okrem štyroch izieb penzión zahŕňa aj samostatný objekt s dvomi izbami a spoločnou kúpeľňou s WC.

Penzión má elektrinu, vodu a žumpu. Vykurovanie je plne automatické elektrické. Objekt je vykurovať aj krbom s teplovzdušnými výduchmi na poschodie.

Penzión je možné zakúpiť aj so zariadením tak ako je na fotografiách.

Okolie a príležitosti pre aktivity :

Drienčanský kras predstavuje vhodnú kombináciu prírodných a kultúrno-historických pamiatok vysokej vedeckej i kultúrnej hodnoty so značným náučným potencionálom. Navyše sa radí medzi turisticky hojne navštevované oblasti, vzhľadom na relatívnu blízkosť vodnej nádrže Teplý Vrch. Z dôvodu účinnejšieho využitia prírodného a náučného potencionálu pre širšiu verejnosť bol v rokoch 1989 až 1992 na juhozápadnom okraji Drienčanského krasu vybudovaný náučný chodník. V roku 2002 bol tento chodník obnovený a rozšírený na súčasnú dĺžku 7 540 m.

Z lyžiarských stredísk  je možné spomenúť : Kokava – Línia, Látky, Mýto pod Ďumbierom, Čertovica, Chopok Juh.

Z kúpalísk sú ľahko dostupné : Kurinec – Zelená Voda, Teplý Vrch, Kúpele Číž, Rapovce,