realitna unia nasa fb stranka

62 000 EUR

Cena za m2 už.plochy:344 €
Typ:Predaj
Mesto:
Lokalita:Mestská časť
Úžitková plocha:180 m2
Zastavaná plocha:100 m2
Pozemok plocha:452 m2
Počet izieb:5
Vlastníctvo:osobné.
ID inzerátu:302

Vlastnosti:

Stav exteriéru:Pôvodný stav
Stav interiéru:Pôvodný stav
Okná:Pôvodné
Balkón:áno
Terasa:áno
Elektrika:áno
Voda:áno
Plyn:áno
Kanalizácia:áno
Pivnica:áno
Garáž:áno

Kontakt maklér:

Ivan SÁLAŠI
0907115522
salasi@realitygemer.com
realitny poradca

Predaj 5 izb. rod. domu na Šibeničnom vrchu v RS

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v tichej lokalite na Šibeničnom vrchu v Rimavskej Sobote. Dom je lokalizovaný na mierne svahovitom pozemku s rozlohou 452 m2 a s celkovou úžitkovou plochou 180 m2.

 

Dispozičné riešenie:

Dom pozostáva z troch podlaží, kde na prízemí sa nachádza práčovňa (vaňa, sprchový kút), garáž, kotolňa s plynovým kotlom, oddychová miestnosť, priestory na uskladnenie potravín a tiež miestnosť na umiestnenie náradia - túto miestnosť možno využiť napríklad aj na vybudovanie sauny. Schodiskom sa  dostaneme na prvé nadzemné podlažie, kde sa nachádza kuchyňa, potravinová komora, wc a dve obytné izby s balkónom a terasou. Schodiskom sa ďalej dostaneme na najvyššie nadzemné podlažie, kde je kúpeľňa s wc a tri obytné miestnosti, dve z nich majú balkón.  

 

Okná a príslušenstvo sú v pôvodnom, ale zachovalom stave. Podlaha v obytných izbách je drevená (drevené parkety) vo veľmi peknom, zachovalom stave. Kúrenie v dome je zabezpečené plynovým kotlom, ohrev vody zabezpečuje elektrický bojler. Dom je napojený na verejný vodovod a taktiež na verejnú kanalizáciu.

 

Kúpou je dom ihneď voľný a pripravený po prípadnej rekonštrukcii k nasťahovaniu.