realitna unia nasa fb stranka

70 000 EUR

Cena za m2 už.plochy:625 €
Typ:Predaj
Mesto:Orávka
Úžitková plocha:112 m2
Zastavaná plocha:200 m2
Pozemok plocha:2 418 m2
Počet izieb:4
Street View: Zobraziť
ID inzerátu:432

Vlastnosti:

Stav interiéru:Novostavba
Okná:Plastové
Elektrika:áno
Žumpa:áno
Studňa:áno

Mapa:

Kontakt maklér:

Ing. Miroslav Táčik
0905427225
tacik@realitygemer.com

ZĽAVA Moderný bungalov - NOVOSTAVBA - ORÁVKA

Popis nehnuteľnosti

Reality Gemer vám ponúkajú možnosť zameniť rušný, uponáhľaný a častokrát stresujúci život za pokoj a kľud v obci Orávka.

Ak ste sa rozhodli bývať v dome, ste na správnom mieste! Bez starostí, bez potreby vybavovania, zvládania prekážok spojených s vybavovaním povolení a stavbou.

Novostavba pre prvého majiteľa = precízne vyhotovenie, spoľahlivé materiály, premyslená komfortná dispozícia to je  bývanie v 4-izbovom dome s veľkorysou terasou a rozľahlým pozemkom, ktorý dopraje každej rodine súkromie. Projekt tohto domu ponúka bývanie s úžitkovou plochou 112 m2 a obytnou plochou 85 m2 a relaxovanie na terase, ktorá Vám celé leto bude slúžiť ako ďalšia miestnosť. Parkovacie státie je pri dome samozrejmosťou.
Táto ponuka chytí za srdce každého milovníka prírody. Okolie, ktoré ponúka svoje krásy na turistiku, hubárčenie, zážitky v neďalekých liečivých kúpeľoch Číž alebo rekreačnej oblasti Kurinec - Zelená voda.

Vzdialenosť od Rimavskej Soboty je 19 km

Cena domu je v stave holodomu. Možnosť dokončiť stavbu podľa požiadaviek budúceho majiteľa prípadne úpravu podľa možností projektu.