spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Budova - obchod a výrobňa

Ulica: Školská
Obec: Tornaľa
Okres: Revúca
Kraj: Banskobystrický kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Výrobné priestory
168 000 €

Popis nehnuteľnosti

Reality Gemer vám ponúkajú Na predaj bývalú pekáreň a obchody v meste Tornaľa. Celková rozloha pozemku je 364 m2 a úžitková plocha budovy je 429 m2. K budove sú od mesta Tornaľa ešte na cca 15 r. prenajaté okolité pozemky využívané ako parkovisko a trávnik. Budova prešla v roku 2010 rekonštrukciou z bývalej sídliskovej výmenníkovej stanice na pekáreň s dvomi predajňami.
V budove sa nachádza 2 x obchod, výrobňa - pekáreň, sklady, na druhom poschodí sa nachádza kancelária, šatne, sprchy, WC, kotolňa. V budove sa nachádza alarm a kamerový systém. Táto pekáreň dlhoročne zásobovala malé aj väčšie obchody v Tornali a okolí. Môžete pokračovať v dlhoročnej tradícii tohto remesla alebo v prípade, že by sa Vám priestory zapáčili no nechcete podnikať v tejto oblasti nie je problém – budovu je možné využiť aj na iné podnikateľské aktivity.
Neváhajte a kontaktujte ma!
Cena 168 000,00 EUR vrátane provízie a kompletného právneho servisu.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Celková plocha:
429 m2
Úžitková plocha:
429 m2
Kúpeľňa:
áno
Zariadenie:
nezariadený
Inžinierske siete:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Ing. Miroslav TÁČIK

Ing. Miroslav TÁČIK

Vedúci realitnej kancelárie

  • Slovensky
  • rusr
  • lrm
  • sora

Už viac ako 15 rokov sa venujem práci s ľudmi a realitami. V roku 2010 som začal ako realitný maklér so sídlom v Rimavskej Sobote. 

Byť realitným maklérom je spojenie životného štýlu, presvedčenia a neustáleho osobnostného rastu. Každý môj realitný obchod je pre mňa jedinečný, každá nehnuteľnosť má svoj príbeh. S mojimi klientami si vytváram vzťah, aby som dokonale pochopil ich potreby a očakávania. Úspešne predať nehnuteľnosť nie je jednoduché. Práve preto sa zameriavam v realitách na miesto kde žijem. Tu som doma a v realitnom trhu som zorientovaný. Pri každom obchode sa o každý typ nehnuteľnosti postaráme v najvyššom štandarde, či sa jedná o 1 izbový byt alebo luxusný rodinný dom.  

Radi Vám poradíme