Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

NEHNUTEĽNOSŤ S VÝBORNOU POLOHOU - NOVÁ LEPŠIA CENAW

Ulica: Námestie 1. Mája
Obec: Kokava nad Rimavicou
Okres: Poltár
Kraj: Banskobystrický kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Hotely a penzióny
Iné:
170 000 €

Popis nehnuteľnosti

Investičná príležitosť do nehnuteľnosti s najlepšou polohou v centre a nádhernou okolitou prírodou. Možnosť dostavby a rekonštrukcie budovy na Penzión  s vlastnou reštauráciou a vonkajšou terasou. (Projektová dokumentácia k Penziónu v RK). Dostatok priestoru v budove umožňuje doplniť služby o wellness, posilňovňu, prípadne iné voľno časové aktivity, samostatné prevádzky pre obchod alebo služby so vstupom priamo z ulice.  Ďalšou možnosťou je rekonštrukcia  poschodia na bytové jednotky a využitie prízemia pre prevádzky obchodu a služieb na  prenájom alebo pre vlastné podnikateľské aktivity. Na dostatočne veľkom pozemku je možné umiestniť ďalšiu stavbu, alebo ponechať ako príslušenstvo k hlavnej budove. Okolitá príroda ponúka množstvo aktivít ako sú: turistika,  zber lesných plodín, agroturistika,  paragliding, lietanie na rogale a motokros.  V zimnom období lyžovanie, bežky a nenáročná skialp turistika. V obci sa každoročne konajú známe folklórne slávnosti s dlhoročnou tradíciou FESTIVAL KOLIESKO.    

Celková plocha pozemku je 1597 m2 z toho zastavaná plocha  787 m2.  Budova má jedno nadzemné podlažie s rozlohou 811 m2, pivničné priestory 68 m2 a nadstavbu podkrovia 551 m2. Stavebné vyhotovenie : betónové základy, murovaná konštrukcia, v roku 2005 bola vyhotovená nová nosná  železobetónová stropná konštrukcia v celej zastavanej ploche stavby, zastrešenie  novým dreveným krovom vystuženým oceľovou podpernou rámovou konštrukciou, krytina – betónové škridle Bramac. Pripravenosť IS – elektrická prípojka,  vodovod, prípojka plynu, kanalizácia, vlastný septik, vlastný zdroj pitnej vody.     

Nehnuteľnosť vyžaduje opravu a rekonštrukciu, novému vlastníkovi ponúka tak možnosť budovu plne prispôsobiť jeho zámerom a predstavám.

 

               

Zoznam objektov

Číslo
Počet izieb
Obytná plocha
Poschodie
Balkón/Lodžia
Terasa
Celková plocha
Stav
 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
nutná rekonštrukcia
Celková plocha:
1430 m2
Úžitková plocha:
1360 m2
Počet podlaží:
2
Energetický certifikát:
nie
Parkovanie:
vlastné vyhradené
Voda:
verejný vodovod
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
áno
Materiál:
tehla
Terasa:
áno
Pivnica:
áno
Pivnica plocha:
68 m2

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

V realitách pracujem  od roku 2007, mojím cieľom je nájsť najlepšie možné riešenia ako klientom zabezpečiť službu realitnej kancelárie k ich spokojnosti s ľudským a profesionálnym prístupom. Zároveň každú našu službu zrealizovať do úspešného konca. Odmenou pre mňa sú spokojní klienti a spolupracovníci. Zároveň mi táto práca  umožňuje časovú flexibilitu, ktorá je súčasťou môjho životného štýlu.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti