Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Nájdite mi nový domov - maklér kupujúceho

Maklér kupujúceho - čo obsahuje naša odborná asistencia pri kúpe nehnuteľnosti?

Často sa stretávame s problémom ľudí, ktorí brázdia realitné portály a nevedia sa pohnúť z miesta. Kladú si otázky typu, čo bude pre nich najvýhodnejšie, ktorý byt či lokalita bude vyhovovať ich predstavám, alebo sa len jednoducho boja, že nebudú vedieť ako postupovať, či ako sa rozhodnúť. Nechajte všetko na profesionála, ktorý pri Vás bude stáť a prejde s Vami celým procesom od A po Z a hlavne, vždy bude stáť na Vašej strane.

Prieskum trhu

Na úvod preskúmame trh. Na základe Vašich požiadaviek a predstáv "vyfiltrujeme" najvhodnejšie realitné ponuky, ktoré sú aktuálne dostupné. Máme prístup k ponukám, ktoré ešte nie sú verejné, no často krát sú najzaujímavejšie.

Profesionálne obhliadky

Na každú obhliadku nehnuteľnosti sa náš certifikovaný realitný maklér dokonale pripraví. Preverí za Vás technický stav a právny stav nehnuteľnosti, upozorní na všetky pozitíva a negatíva.

Vyjednanie kúpnej ceny

Úspech začína stratégiou. Komunikáciu s maklérom predávajúceho nechajte na nás. Vo väčšine prípadov sme na základe skúseností schopní vyjednať lepšiu cenu oproti ponukovej cene nehnuteľnosti.

Kontrola právnej dokumentácie

Technický stav je podstatný, ale ešte podstatnejší je stav právny. Náš skúsený tím v spolupráci s advokátom preverí nehnuteľnosť tak, aby nenastalo žiadne nepríjemné prekvapenie. Prostredníctvom advokátskej kancelárie sa postaráme o kompletnú zmluvnú dokumentáciu. Revízia Rezervačnej zmluvy, Zmluvy o budúcej Kúpnej zmluve, Kúpnej zmluvy je samozrejmosťou. Dohliadneme na proces vkladu záložného a vlastníckeho práva.

Financovanie

Vďaka nášmu finančnému poradcovi - hypotekárnemu špecialistovi Vám pomôžeme pri výbere hypotekárneho úveru. Zabezpečíme prípravu poistenia nehnuteľnosti aj domácnosti. Zariadime potrebný znalecký posudok.

Deň „D“ – podpisovanie dokumentácie

Sme pri Vás v deň podpisu zmluvnej dokumentácie, kontrolujeme priebeh celého realitného obchodu. Aj podpisovanie záložných zmlúv a kúpnych zmlúv má svoju správnu postupnosť. Ušetríme Vám čas, ktorý by ste strávili behaním po úradoch.

Prevzatie nehnuteľnosti

Maklér je s vami pri prevzatí nehnuteľnosti. Dohliada na proces prihlásenia u správcu bytového domu a pri prepise energií. Pokiaľ túto službu neposkytuje realitná kancelária predávajúceho zabezpečíme túto službu v plnom rozsahu.

Máte záujem o službu Nájdite mi nový domov?

NAPÍŠTE NÁM