Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

POZEMOK PRE DOM S PEKNÝM VÝHĽADOM

Ulica: Lukovištia
Obec: Lukovištia
Okres: Rimavská Sobota
Kraj: Banskobystrický kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - bývanie
35 000 €

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam na predaj pozemok s potenciálom využitia na výstavbu domu v tichom prostredí obce Lukovištia. Výmera je 2244 m z tejto rozlohy je vyčlenená parcela o veľkosti 136 m ako ostatná plocha na stavbu, parcela je vysporiadaná v osobnom vlastníctve,  stavebné povolenie k výstavbe rekreačného domu bolo v minulosti vydané obcou Lukovištia, výstavba nebola realizovaná. Prístupová komunikácia je priamo k pozemku. Na pozemku sa nachádza studňa a je možné sa napojiť na elektrinu. Výhodou pozemku sú pekné výhľady do prírody. Poloha pozemku je vhodná na rekreačné aj celoročné bývanie.  Ponúka možnosti cykloturistiky, turistiky, vodných športov v neďalekej nádrži Teplý Vrch ako aj rybárčenia.   

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Celková plocha:
2244 m2
Plocha pozemku:
2244 m2
El. napätie:
230V

Pozrieť na mape

Maklér

V realitách pracujem  od roku 2007, mojím cieľom je nájsť najlepšie možné riešenia ako klientom zabezpečiť službu realitnej kancelárie k ich spokojnosti s ľudským a profesionálnym prístupom. Zároveň každú našu službu zrealizovať do úspešného konca. Odmenou pre mňa sú spokojní klienti a spolupracovníci. Zároveň mi táto práca  umožňuje časovú flexibilitu, ktorá je súčasťou môjho životného štýlu.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti