Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

2 ks Garáž - Stará Sobôtka

Ulica: Sobôtka
Obec: Rimavská Sobota
Okres: Rimavská Sobota
Kraj: Banskobystrický kraj
Druh: Ostatné
Typ: Predaj
33 000 €
spolu za obe garáže

Popis nehnuteľnosti

Reality Gemer vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúkajú:

Dve väčšie garáže vedľa seba v lokalite Stará Sobôtka. Jedná sa o novostavbu dvoch samostatných garáží ktoré je možné jednoducho prepojiť otvorom v zadnej časti spoločnej steny. V oboch garážach je 230 a 400v, Led osvetlenie, Strecha 2 x lepenka. V danej lokalite už nebude prebiehať žiadna výstavba.

Garáže je možné kúpiť aj samostatne.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
novostavba
Celková plocha:
36.5 m2
El. napätie:
230/400V
Inžinierske siete:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Ing. Miroslav TÁČIK RSc.

Ing. Miroslav TÁČIK RSc.

Vedúci realitnej kancelárie

  • Slovensky
  • rusr
  • lrm
  • sora

Už viac ako 15 rokov sa venujem práci s ľudmi a realitami. V roku 2010 som začal ako realitný maklér so sídlom v Rimavskej Sobote. 

Byť realitným maklérom je spojenie životného štýlu, presvedčenia a neustáleho osobnostného rastu. Každý môj realitný obchod je pre mňa jedinečný, každá nehnuteľnosť má svoj príbeh. S mojimi klientami si vytváram vzťah, aby som dokonale pochopil ich potreby a očakávania. Úspešne predať nehnuteľnosť nie je jednoduché. Práve preto sa zameriavam v realitách na miesto kde žijem. Tu som doma a v realitnom trhu som zorientovaný. Pri každom obchode sa o každý typ nehnuteľnosti postaráme v najvyššom štandarde, či sa jedná o 1 izbový byt alebo luxusný rodinný dom.  

Radi Vám poradíme