Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Predajte moju nehnuteľnosť

Tu sa dozviete, ako pri predaji postupujú naši realitní makléri.

Ohodnotenie nehnuteľnosti

Naši licencovaní realitní makléri porovnávajú množstvo faktorov, kým vám doporučia cenu Vašej nehnuteľnosti. Často sa stretávame s tým, že predávajúci majú predstavu o cene nehnuteľnosti napríklad na základe toho, ako predal podobnú nehnuteľnosť ich sused či kamarát, alebo čo videli na realitných portáloch. Do stanovenia ceny nehnuteľnosti však vstupuje mnoho faktorov ktoré je nutné zohľadniť (reálny stav nehnuteľnosti, vek a charakter stavby, kvality nehnuteľnosti a lokality, dopyt na trhu a mnoho iných). Výsledok je ale pre nás jediný, predať Váš byt, dom, či pozemok za čo NAJVYŠŠIU možnú cenu.

Príprava na predaj

Prví dojem kupujúceho je podstatný preto odporučíme kroky ktoré je ideálne spraviť pred predajom nehnuteľnosti. Docieliť sa to dá napr. zmenou usporiadania nábytku, aby sa maximalizoval priestor, vymaľovaním stien v neutrálnych farbách, uprataním a vyčistením predávanej nehnuteľnosti, naaranžovaním rôznych doplnkov a pod. Cieľom úprav je vyvolať u kupujúceho príjemný pocit domova. Takto pripravená nehnuteľnosť sa určite skôr zapáči potenciálnym klientom, vďaka čomu ju predáme v čo najkratšom čase a zároveň za najvyššiu možnú cenu.

Uvedenie na trh - Marketing

Vo svete marketingu sa neustále zdokonaľujeme. To všetko, čo sme spomenuli vyššie by nemalo zmysel, keby sme to nepodčiarkli stratégiou predaja a dobre premysleným marketingom. Kvalitné fotografie, video a zaujímavý text k predaju je samozrejmosťou. Nestačí len čakať, kým sa ozve záujemca sám, preto oslovujeme klientov z našej internej databázy, ktorým ponúkame nehnuteľnosti ešte pred samotným uvedením na trh. Naša pútavá prezentácia a reklamná kampaň je zárukou úspechu. Stále hľadáme nové a inovatívne možnosti prezentácie.

Člen Realitnej únie

Ak poveríte predajom našu kanceláriu - člena Realitnej únie SR, Vašu nehnuteľnosť bude svojim klientom sprostredkovane ponúkať naraz viac než 718 realitných profesionálov na celom Slovensku. Toľko členov tvorí Realitnú úniu SR, dnes najväčšie združenie realitných kancelárií a maklérov na Slovensku. Štatistiky potvrdili, že vďaka tímovej práci sa priemerný čas predaja nehnuteľnosti skráti až o 46%!    

Obhliadky nehnuteľnosti 

Pravdepodobne najdôležitejším momentom celého procesu predaja je kvalitná obhliadka s dobre pripraveným realitným maklérom, ktorý umocní celkový pocit z danej nehnuteľnosti. Okrem kompletných informácií dostanú od nás informačný list danej nehnuteľnosti, ktorý si môžu záujemcovia v pokoji domova preštudovať.

Právna ochrana

Kompletnú zmluvnú dokumentáciu pre nás vždy zabezpečuje len renomovaní advokát, vďaka čomu vieme našim klientom poskytnúť 100% právnu ochranu. Našim záujmom je nestrannosť - rovnaká právna ochrana oboch zainteresovaných strán. Klient má možnosť dať si tieto návrhy skontrolovať svojmu právnikovi, prípadne navrhnúť zmeny, ktoré ak budú akceptované druhou stranou budú následne zapracované. Postaráme sa o Rezervačnú zmluvu, Zmluvu o budúcej zmluve, Kúpnu zmluvu... Komunikáciou s Okresným úradom (katastrálny odbor) vyriešime ELEKTRONICKY.

Úrady vybavíme za Vás

Realitnú kanceláriu ste si najali na to aby vás odbremenila od všetkých možných „vybavovačiek“. Ušetríme Vám čas, ktorý by ste strávili behaním po úradoch. Komunikáciu so znalcom, geodetom, správcovskou spoločnosťou, katastrálnym odborom, dodávateľmi energií, a iné maličkosti vybavíme za Vás.

Starostlivosť po predaji - po skončení obchodu

U nás sa prípad nekončí podaním návrhu na vklad do katastra nehnuteľností ani odovzdaním kľúčov od vášho nového bývania. Akýkoľvek problém má náš klient, je to aj našim problémom.

Máte záujem o službu Predajte moju nehnuteľnosť?

NAPÍŠTE NÁM