Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Prenajmite moju nehnuteľnosť

Túto službu robíme v dvoch variantoch

Tieto  kroky vedú k nášmu spoločnému ÚSPECHU:

Stanovenie ceny

Naši realitní makléri porovnávajú množstvo faktorov v reálnom čase, kým určia optimálnu cenu prenájmu.

Výsledkom je prenájom za najvyššiu cenu, akú je aktuálne na trhu možné získať.

Príprava na prenájom

Tak ako pri predaji aj pri prenájme je veľmi podstatný prvý dojem. Je to proces prípravy a prezentácie Vašej nehnuteľnosti na prenájom tak aby oslovila čo najviac záujemcov a prenajala sa za najvyššiu možnú cenu. Docieliť sa to dá napr. zmenou usporiadania nábytku, aby sa maximalizoval priestor, vymaľovaním stien v neutrálnych farbách, uprataním a vyčistením prenajímanej nehnuteľnosti, naaranžovaním rôznych doplnkov a pod. Cieľom úprav je vyvolať u záujemcu príjemný pocit domova. Takto pripravená nehnuteľnosť sa určite skôr zapáči potenciálnym klientom, vďaka čomu ju prenajmeme v čo najkratšom čase a zároveň za najvyššiu možnú cenu.

Uvedenie na trh - Marketing

Vo svete marketingu sa neustále zdokonaľujeme. To všetko, čo sme spomenuli vyššie by nemalo zmysel, keby sme to nepodčiarkli stratégiou a dobre premysleným marketingom. Kvalitné fotografie, video a zaujímavý text k prenájmu je samozrejmosťou. Nestačí len čakať, kým sa Vám ozve záujemca sám, preto oslovujeme klientov z našej internej databázy, ktorým ponúkame nehnuteľnosti ešte pred samotným uvedením na trh. Naša pútavá prezentácia a reklamná kampaň je zárukou úspechu. Stále hľadáme nové a inovatívne možnosti prezentácie.

Člen Realitnej únie

Ak poveríte prenájmom našu realitnú kanceláriu - člena Realitnej únie SR, Vašu nehnuteľnosť bude svojim klientom sprostredkovane ponúkať naraz viac než 718 realitných profesionálov na celom Slovensku. Toľko členov tvorí Realitnú úniu SR, dnes najväčšie združenie realitných kancelárií a maklérov na Slovensku. 

Prenájom bez problémov

Zabezpečíme obhliadky bez nutnosti investovania Vášho času. Vyhľadáme seriózneho záujemcu, ktorého si vopred preveríme.  Prostredníctvom našej partnerskej advokátskej kancelárie dáme pripraviť Nájomnú zmluvu podľa najnovších platných zákonov.

Garancia zmluvy!

V prípade výpovede nájomcu pred skončením platnosti zmluvy Vám ďalšieho vhodného záujemcu vyhľadáme úplne BEZPLATNE. Pre tých, ktorí si cenia svoj čas, alebo nemajú možnosť svoju nehnuteľnosť pravidelne kontrolovať ponúkame službu  Správa nehnuteľnosti.

Máte záujem o službu Prenajmite moju nehnuteľnosť?

NAPÍŠTE NÁM