spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Predaj pozemkov v rámci developerského projektu Nové bývanie Lukovištia

Interné ID: 1031
Ulica: Lukovištia
Obec: Lukovištia
Okres: Rimavská Sobota
Kraj: Banskobystrický kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - bývanie
Cena v RK

Popis nehnuteľnosti

Bývajte priamo v prírode, EXKLUZÍVNE  v našom regióne ponúkam na predaj pozemky v novej obytnej zóne v okrajovej časti obci Lukovištia, okres Rimavská Sobota. Pozemky sú situované pri lese na kopci s krásnym výhľadom na okolitú prírodu. Veľkosť pozemkov je od 486,75 m2 do 1060,37 m2. Súčasťou projektu obytnej zóny je asfaltová komunikácia napájajúca sa na priľahlú cestu II. triedy na trase Rimavská Sobota – Hnúšťa. Projekt je vybavený základnou inžinierskou infraštruktúrou voda, , elektrické prípojky a odkanalizovanie do spoločnej čističky odpadových vôd.  

Výhodou tejto lokality je pocit vidieckeho života a na druhej strane nekomplikovaná a časovo nenáročná  dostupnosť do mesta Rimavská Sobota (vzdialenosť 15 kilometrov).  V blízkosti je aj vyhľadávaná rekreačná oblasť - vodná nádrž Teplý Vrch (vzdialenosť 15 kilometrov).

Cena od 12.168,75 EUR vrátane kompletného zabezpečenia prevodu vlastníckych práv, právneho servisu, vypracovania všetkých zmlúv. Taktiež Vám radi pomôžeme s hypotekárnym úverom prostredníctvom nášho interného finančného centra, ktoré Vám sprostredkuje poskytnutie najvýhodnejšieho úveru na trhu.

PRE   PRVÝCH   3   ZÁUJEMCOV   ZĽAVA  VO  VÝŠKE   5%.  

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Inžinierske siete:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

V realitách pracujem  od roku 2007, mojím cieľom je nájsť najlepšie možné riešenia ako klientom zabezpečiť službu realitnej kancelárie k ich spokojnosti s ľudským a profesionálnym prístupom. Zároveň každú našu službu zrealizovať do úspešného konca. Odmenou pre mňa sú spokojní klienti a spolupracovníci. Zároveň mi táto práca  umožňuje časovú flexibilitu, ktorá je súčasťou môjho životného štýlu.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti