spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Pozemok na Teplom Vrchu

Ulica: Budikovany
Obec: Budikovany
Okres: Rimavská Sobota
Kraj: Banskobystrický kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Rekreačné pozemky
160 000 €

Popis nehnuteľnosti

Reality Gemer Vám ponúkajú na predaj pozemok o celkovej výmere 2907 m2 pri vodnej nádrži Teplý Vrch. Jedná sa o parcely registra „C“ evidované na katastrálnej mape ako Trvalý trávny porast s prístupovou cestou vo vlastníctve obce. Tvarovo sa nejedná o rovnoramenný obdĺžnik, max. šírka v dosahuje cca 39m a max dĺžka 94m. Parcely nezasahujú do vodnej hladiny, ale nachádzajú sa v tesnej blízkosti cca 6 m. IS: elektrina v štádiu projektu na privedenie na pozemok, vodu nutné riešiť studňou, kanalizácia septik alebo ČOV. Nehnuteľnosť sa predáva v celku. Vďaka výbornej polohe nehnuteľnosti obklopenej nádhernou scenériou zelene a vody, táto ponuka osloví všetkých záujemcov, nielen milovníkov rybolovu . Vhodné pre ľudí, ktorí by radi našli miesto pre stavbu rekreačného obydlia. Malebný kúsok prírody, tu zažijete dokonalý relax v príjemnom a tichom prostredí s krásnym výhľadom na okolité vrchy a vodnú plochu a súčasne ste v blízkosti obce Teplý Vrch s kompletnou občianskou vybavenosťou. Prítomnosť vodnej nádrže poteší nielen milovníkov športového rybolovu. Okolitá prírodná scenéria a Drienčanský kras na jeseň ponúka čarokrásnu hru farieb, cez zimu rozprávkovú atmosféru a na jar a v lete pokoj v duši. Krajšie rozprávkové prostredie s vynikajúcou dostupnosťou. V prípade záujmu o danú ponuku ma neváhajte kontaktovať.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Celková plocha:
2907 m2
Plocha pozemku:
2907 m2
Inžinierske siete:
nie

Pozrieť na mape

Maklér

Ing. Miroslav TÁČIK

Ing. Miroslav TÁČIK

Vedúci realitnej kancelárie

  • Slovensky
  • rusr
  • lrm
  • sora

Už viac ako 15 rokov sa venujem práci s ľudmi a realitami. V roku 2010 som začal ako realitný maklér so sídlom v Rimavskej Sobote. 

Byť realitným maklérom je spojenie životného štýlu, presvedčenia a neustáleho osobnostného rastu. Každý môj realitný obchod je pre mňa jedinečný, každá nehnuteľnosť má svoj príbeh. S mojimi klientami si vytváram vzťah, aby som dokonale pochopil ich potreby a očakávania. Úspešne predať nehnuteľnosť nie je jednoduché. Práve preto sa zameriavam v realitách na miesto kde žijem. Tu som doma a v realitnom trhu som zorientovaný. Pri každom obchode sa o každý typ nehnuteľnosti postaráme v najvyššom štandarde, či sa jedná o 1 izbový byt alebo luxusný rodinný dom.  

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti